vltC*
 
Trainer Stojkovic maakt doelpunt van het jaar
2009-10-25 3:02 PM PDT
In zijn loopbaan als speler zal Dragan Stojkovic zelden zo'n mooi doelpunt hebben gemaakt als hij deed als trainer van Nagoya Grampus Eight. De Serviër kreeg wel de rode kaart voor het maken van zijn wereldgoal.

Afgelopen zaterdag tijdens Yokohama F Marinos-Nagoya Grampus Eight gaf Stojkovic letterlijk het goede voorbeeld aan zijn spelers. Nadat de scheidsrechter het spel had stilgelegd stuiterde de bal in de richting van de trainer. Vanaf de zijlijn nam Stojkovic de bal in een keer op zijn slof en met een boog belandde het speeltuig in het doel.

De arbitrage kon de actie van Stojkovic niet waarderen. De Servische trainer werd naar de tribune gestuurd, maar hij kon na afloop van de wedstrijd nog wel de humor inzien van de situatie. 'Het was absoluut niet mijn intentie om iemand te verwonden, maar het was inderdaad een erg mooi doelpunt.'

In het verleden toonde Stojkovic al aan dat hij over veel technische bagage beschikt. Als spelmaker kwam hij 84 keer uit voor de nationale ploegen van Joegoslavië en later Servië. In clubverband speelde hij onder meer bij Rode Ster Belgrado, Olympique Marseille en Nagoya Grampus Eight, de club waarvan hij nu dus trainer is.
views: 77